Patriot 128GB, 2.5", SATAIII, PSK128GS25SSDR

500 MB/s

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Záruka 3 roky
    • Start Windows za třetinu času

Chtěl jsem rychlejší start počítače. Vyzkoušel jsem si to už jednou na NTB, kde jsem kupoval větší. Na desktop jsem zvolil pouze 128 GB pouze na systém, klasický HDD jsem ponechal na ukládání dat.

• , zakoupeno v ALFA.cz

Max. rychlost čtení [MB/s]
555 MB/s
Max. rychlost zápisu [MB/s]
500 MB/s

SSD Spark od Patriotu je řešení pro ty, co hledají způsob, jak zvýšit výkon svého počítače, notebooku. Rozdíl v rychlosti načítaní aplikací je oproti klasickému točícímu se HDD znatelný. Klasické rozhraní SATA III a form faktor 2,5" (7mm) zaručí mechanickou kompatibilitu s většinou stolních PC a notebooků.

SSD Spark má další výhody jako menší spotřebu proudu, zvýšenou ochranu dat, statické i dynamické úrovňování opotřebení, management špatných bloků, TRIM, SmartZIP apod.

Parametry:

• řadič Phison S11
  • typ 2,5"
  • 32GB SDRAM na řadiči
  • Podpora TRIMu (závisí na OS)
  • SmartZIP
  • Static and dynamic wear leveling
  • Bad block management
  • Low power management
  • Native Command Q ueuing (NCQ) - Up to 32 commands
  • ECC Recovery: Up to 120bits/2KB
  • MTBF: 2,000,000 hodin
  • Rozměry: 100mm (L) x 69.85mm (W) x 7mm (H)
  • Váha 78,6g

Rychlosti (ATTO):