OWC Aura Pro N2 480GB, OWCS4DAB4MM05K

Popis produktu

Parametry produktu

Kapacita
480 GB
SSD
ano

Parametry produktu

Kapacita
480 GB
SSD
ano

Popis produktu

OWC Aura Pro N2 , nová verze SSD disků nabízí větší rychlost , nižší teploty a nižší spotřebu pro delší výdrž baterie.

Upgrade Vašeho  SSD disku pro model  Apple MacMini Late 2014 . Podpora ECC , NCQ, AES šifrování.

Poskytujeme instalační servis , včetně přenosů dat z původního disku , za fixní poplatek .  

Zvětšete si úložné místo  v Apple MaMini 2014

Dosahované rychlosti :

Rychlost SSD čtení / zápisu : Až 804MB/s  / Až 768MB/s   ( na x4 lane PCIe , na x2 PCie lane budou hodnoty poloviční )  

Kompatibilita :   - Apple Mac mini( Late 2014)

Systémové požadavky : macOS 10.13 a vyšší

Systém High Sierra musí být naistalován v MacMini dříve , než bude instalován OWC Aura Pro N disk / macmini musí mít aktuální firmware /. V opačném případě nemusí disk fungovat korektně viz . Poznámka k instalaci

Disk je určen jen pro systém 10.13. High Sierra a dašlí , není kompatibilní se staršími systémy

Duležité upozornění: Neinstalujte a nepoužívejte SSD OWC NVMe Aura v OWC Envoy USB boxu, hrozí poškození SSD disku i Envoy boxu ! Na takové poškození se nevztahuje záruka! Provedeme kompletní instalační servis s výměnou disku , volitelně i s přenosem dat 1:1 z Vašeho původního disku na nový . Kontaktujte nás ! Servisní práce nejsou zahrnuty v ceně výrobku a budou dohodnuty dle skutečného rozsahu prací. Většinu zakázek tohoto typu jsme schopni provést i v expres režimu , nutno počítat s prodloužením nutných časů pro vlastní instalaci  při požadavcích na kopírování dat 1:1, které nelze urychlit a závisí na velikosti dat na disku .

V balení dostanete :

  • SSD modul  , Flex a  šroub , nářadí pro instalaci
  • pozor - instalace do počítače vyžaduje specifické nářadí ( Pentalobe, Torx apod. ) , antistatické prostředí a striktní dodržení pravidel pro manipulaci s elektrostaticky citlivými součástkami  ( uzemnění , instalace při odpojené baterii  a´td. ) . Poškození neodbornou instalací není předmětem záruky !
  • k dispozici jsou i jiné kapacity a dále pak samostatné boxy na původní disk nebo kity s boxem na SSD - najdete v eshopu nebo nás kontaktujte

 

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.